Türkçe / English
 Anasayfa | Ürünler BÜYÜK EBAT MAK. MODEL CNC
  • GENEL ÖZELLİKLER
  • FOTOĞRAFLAR
 

 

 

Makine Modelciliği için üretilen büyük ebat CNC makineler.

Ölçüler ;

  • 2000 x 4000 x 1000 (1200).
  • 3000 x 6000 x 1500 (1700).

 

 

 

 MAKINE OZELLIKLERI

Iki farklı ölçüde imal edilen BÜYÜK ÖLÇÜ MAKİNE MODEL CNC makinelerimiz, Ahşap ve strofor işlemeye uygundur. Spindle motor gücü 10 Hp. 24.000 rpm ve HSK tipi tutucu kullanıyor. Takım değiştirme aralığı uzun oldugu için, yarı otomatik takım değiştirme ile imal edilse de, istendiğinde tam otomatik takım değiştirme ile de donatılabilir. 60 m/dakikaya varan G0 hızına sahiptir. Tüm eksenlerde Alman INA marka masuralı kızaklar ve helis kremayerler kullanılıyor. ‘’X’’ ve ‘’Y’’ eksenleri bez körüklerle korunuyor. Kontrol sistemi, sürücülerle dijital haberleşen FAGOR CNC kontrol ünitesi kullanılan makinede, yüksek torklu ve yüksek devirli (6000Rpm.) FAGOR servo motor ve sürücüler, yüksek iletim oranlı planet redüktörler ile birlikte kullanılıyor. 

Kızaklar sıvı merkezi yağ pompası ile otomatik olarak yağlanıyor ve ağır ‘’Z’’ ekseninde ağırlığı dengelemek için pnömatik silindir kullanılmaktadır.

 

Yere çok yakın makine tablası, bazen çelik bazen de alüminyum profille döşenmekte ve her iki seçenekte de ‘’T’’ slot mevcut. Cebri fan soğutmalı ve makine gövdesinden ayrı elekrik ve kumanda panosu kullanılmaktadır. Makine tablasının orta yerine kadar uzanan spiral kablolu el çarkı standart donanımda bulunuyor. Kurulacağı yere, makine büyüklüğüne göre değişse de, en az 24 noktadan ankraj cıvatalarıyla bağlandıktan sonra makine kurulumu tamamlanıyor.

BE1
BE3
BE4
BE5
BE6
BE7
BE8
BE9
BE10
BE11
ÜRÜNLER REVİZYONLAR VE 2. EL
MÜŞTERİLERİMİZDEN
REFERANSLAR
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM VE ADRES
  MAKİNE MODEL CNC
AHŞAP CNC
CNC ROUTER (LUX-SIM)
LAMİNASYON
CNC ROUTER (BASIC)
ÖZEL MAKSAT CNC
LAZER
BÜYÜK EBAT MAK. MODEL CNC
METAL İÇİN CNC
                İLETİŞİM VE ADRES
FİRMA
Eurocnc Mekatronik A.S.
http://www.alexa.com/siteinfo/eurocnc.com#